
Вібраційний галтувальний барабан Holzmann VPT8KG
14 620 ₴
- В наявності
- Код: VPT8KG
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15/16,5 кг |
| Місткість барабана | 8 кг |
| Габаритні розміри | 380x380x510 мм |
| Макс. розмір заготівки | 280 мм |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Розмір барабана | Ø380 мм |
| Транспортні габарити | 410х410х530 мм |
| потужність двигуна S1 | 40 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 620 ₴


