Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Висота основи лещат | 600 мм |
| Габаритні розміри | 1250x700x1000 мм |
| Потужність головного двигуна | S1 100%: 0,75; S6 40%: 1,1 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Розмір пиляльного полотна | 2360х20х0,9 мм |
| Швидкість руху полотна | 22/33/45/65 м/хв |
| Швидкість подавання | 0-50 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 040 ₴









