
Радіально-свердлильний верстат по металу MAST Metalltechnik M-RS 3040
325 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: M-RS 3040
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне подавання шпинделя | 0,1/ 0,16/0,25 мм/об |
| Вага | 1400 кг |
| Габаритні розміри | 1900х830х2300 мм |
| Діаметр колони | 230 мм |
| Конус шпинделя | МК4 |
| Макс. діаметр свердління | 40 мм |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт л. с. |
| Відстань від шпинделя до колони | 350 – 1300 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 260 – 1120 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 35 – 1220 об/хв (12) |
| Хід шпинделя | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 480 ₴

