
Багатошвидкісний верстат для ремонту тормозних дисків та барабанів CARMEC BL 650VS
548 340 ₴
- Немає в наявності
- Код: BL 650VS
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CARMEC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250/350 кг |
| Габаритні розміри | 1250x1100x1650 мм |
| Глибина барабану | 200 мм |
| Двигун постійного струму для подавання диска | 185 Вт |
| Двигун постійного струму подавання барабана | 185 Вт |
| Діаметр барабана | 150 - 650 мм |
| Діаметр диска | 102 - 635 мм |
| Максимальна товщина диска | 100 мм |
| Потужність двигуна шпинделя | 1,5 кВт - 2 к.с. |
| Напруга | 215 / 240 В |
| Оберти шпинделя | 0 - 350 об/хв |
| Подача дисков/барабанов | 0 - 72 мм/хв |
| Транспортні габарити | 1150x1050x1750 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 340 ₴





