
Автоматичний дорновий трубогиб з ЧПК MAST CNC MACHINEN DW50CNC-3A-1SV
2 041 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: DW50CNC-3A-1SV
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 4500 кг |
| Габаритні розміри | 4950х1150х1750 мм |
| Макс. кут гнучкості | 190° |
| Максимальний тиск | 14 MПа |
| Максимальний діаметр труби | 50 мм мм |
| Мін.радіус згинання | за діаметром труби 2,0 мм |
| Потужність обертання | 1 кВт |
| Потужність гідравлічного двигуна | 5 кВт |
| Потужність двигуна вигину | 3 кВт |
| Потужність подавання серводвигуна | 2 кВт |
| Об'єм бака гідравліки | 250 л |
| Робоча довжина дорна | 3200 мм |
| Швидкість обертання | 160°/с |
| Швидкість згинання | 90 °/с |
| Швидкість подавання | 1000 мм/с |
| Точність обертання | ±0,1° |
| Точність вигину | ±0,1° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 950 ₴









